super blog, fakt koukněte!! - http://denda3.blog.cz/

Minutu trvá všimnout si někoho zvláštního, potřebuješ hodinu aby sis ho vážil, den k tomu, abys ho miloval, ale potřebuješ celý život na to, abys na něj zapomněl.

howrsehowrse
KDO BY SI MĚ CHTĚL PŘIDAT NA HOWRSE DO PŘÁTEL, TAK TAM JSEM JAKO: Jančullí

Říjen 2009

Chudáček veveruška...

20. října 2009 v 9:00 | Nelly |  srandičky
Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty...
Rozlouskne druhý - zlaté šaty.


Rozlouskne třetí - svatební šaty.

Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:

,,Se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru. "

Šestnáctiletá matka-INFO

11. října 2009 v 5:09 | Nelly |  Filmy
Ahojky:-) Dneska jsem se koukala na tv, a tam běžel film "Šestnáctiletá matka". Podle názvu to vypadalo na zajímaví film, a tak sem se na to koukala... Tento film mě vážně zaujal, a tak vám sem dám o tomto filmu nějaké info:-)

Žánr:
Drama
Rok výroby: 2005
Režie: Peter Werner

Popis filmu:
Nedávno rozvedená Terry Jeffriesová s šestnáctiletou dcerou Jacey a dvanáctiletou Macy se právě přestěhovala do jiného města, aby s děvčaty a tříměsíčním synem Charliem začala nový život. Zatímco na ní leží tíha celé domácnosti, včetně veškeré péče o malého Charlieho, Jacey se jen pomalu sžívá s novým školním prostředím. Ačkoli je uznávaná studetka a nadaná sportovkyně, straní se ostatních. Důvěrnou přítelkyni si najde pouze v bezdětné školní poradkyni Donně Cooperové, která s manželem Bobem doufá, že se jim konečně poštěstí mít dítě. Když se Donna snaží pochopit chování své oblíbené studentky, odkryje překvapující tajemství. Tříměsíční Charlie není Jaceyin mladší bratr, ale ve skutečnosti její syn.